• Ви знаходитесь тут:

• Подорож по нашому садку

/Files/images/uns9nDMc3pPhrN1.jpg

В нашому дошкільному навчальному закладі створені всі умови для предметно-розвиваючого середовища та організації ефективного навчально-виховного процесу. Всі групи мають необхідні сучасні меблі,обладнання, ігри та іграшки у відповідності до вікових особливостей.В нашому садку є музичний та фізкультурний зали, оснащені сучасним обладнанням де проходять спортивні свята та розваги. Обладнана студія театральної діяльності. Допомогу і консультації з любого питання батьки можуть одержати в кабінеті практичного психолога та методиста.

Велику увагу ми приділяємо навчанню і вихованню дітей.Залог успішного розвитку особистості та здібностей кожної дитини в нашому садку-це атмосфера уюту,тепла, любові та турботи . яку створюють наші працівники ,орієнтуясь на індивідуальні особливості кожної дитини.Навчання та розвиток дітей проводиться по методиках великих педагогів М.Монтесорі,Зайцевих,Нікітших,Вапьдорській педагогіці. Дошкільний заклад впроваджує програми «Бережимо здоров'я змаличку» М.М Єфименко «Фізкультурні казки», Г.Г. Провозюк «Гра і здоров'я», В.В.Єфремова «Система роботи с психофізичного розвитку дитини», вивчають досвід роботи Фесюкової «Виховання казкою» та впроваджують досвід ДНЗ №5 м.Нетішина Хмельницької області щодо планування навчальне - виховної роботи в групах раннього віку з використанням проектної технології. В своїй роботі педагоги використовують інтерактивні форми роботи та інтегровані заняття. Щомісячно поповнюється методична біблиотека новинками літератури та періодичними виданнями журналів з дошкільного виховання.

Педагогічний колектив закладу ставить перед собою такі завдання: 1. поглиблення роботи над формуванням зв’язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності дошкільників; 2. надалі працювати над розвитком пізнавального та творчого потенціалу кожної дитини, звертаючись та втілюючи на практиці сучасні технології на засадах особистісно-розвивальної взаємодії.