Основні річні завдання на 2023/2024 навчальний рік

Враховуючи аналіз освітньої, методичної роботи у 2022/2023 навчальному році, досягнення, перспективи розвитку і недоліки в роботі, продовжуючи роботу щодо підвищення результативності освітнього процесу з метою ефективності впливу роботи закладу дошкільної освіти на розвиток особистості дитини та з погляду на проблеми, які виявилися у 2022/2023 навчальному році, колектив закладу дошкільної освіти продовжує роботу над єдиною методичною темою: «Впровадження компетентнісного підходу для забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку особистості» та направити свою діяльність у 2023/2024 навчальному році на виконання наступних основних завдань:

1.Впровадження в практику інноваційних технологій з метою всебічного розвитку дітей.

2. Формування основ безпечної поведінки, стрессостійкості та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.

3. Здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей - формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.